У річці Случ втопився 56-річний селянин

У річці Случ втопився 56-річний селянин

Загалом з початку року на водоймах загинули вже 9 осіб.

У річці Случ 19 червня потонув 56-річний житель села Сусли Новоград-Волинського району. Про це повідомив головний спеціаліст управління Цивільного захисту населення облдержадміністрації Микола Мінчук.

«На Житомирщині відпочинок дорослих і дітей біля природних водойм є надзвичайно популярним. Однак викликає занепокоєння те, що, попри неодноразові попередження та прохання дотримуватись правил безпеки при перебуванні на воді, кількість трагедій на водних об’єктах області зростає. Жертвою літнього відпочинку став ще один чоловік. Трагедія трапилася 19 червня. Потонув у річці Случ 56-річний житель села Сусли Новоград-Волинського району», – йдеться у повідомленні.

До слова, загалом з початку року на водоймах загинули вже 9 осіб.

Нагадаємо, що в Олевському районі у селі Хмелівці 18 червня втопився 7-річний хлопчик. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області. За інформацією прес-служби, двоє братів семи та десяти років вирушили на річку Уборть (урочище Мартинова Яма). Старший з них залишився на березі, а менший пішов на мілину купатися.

Leave a Comment