У роботі обласної бази медпостачання знайшли фінансові порушення

У роботі обласної бази медпостачання знайшли фінансові порушення

Директора звільнили через відсутність фахової освіти.

Ціни на медикаменти, які закуповували на базі медпостачання, були завищені як мінімум на третину. В цьому переконана голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська.

«По деяких позиціях ціни завищені аж уп’ятеро в порівнянні із тими, які встановлені Міністерством охорони здоров’я. Ми направили листи до прокуратури, СБУ та поліції щодо виявлених фінансових порушень на підприємстві. У грудні місяці від поліції надійшов лист про те, що дані матеріали приєднано до кримінальної справи по МРТ. Відтоді — жодних відомостей щодо цього немає», – зазначила Анжеліка Лабунська.

Станом на сьогодні, на обласній базі медичного постачання вже провели всі тендери на медичне устаткування та ліки. Ціни на них практично не відрізняються від минулорічних.

«Останньою краплею було те, що сайт «Наші гроші» опублікував розслідування щодо фінансових зловживань директора бази Гришковця. На цьому сайті замовних матеріалів просто не буває. Але пан Гришковець, який не є членом ВО «Батьківщина», балотувався за списком політичної сили, яку я очолюю. Всі помиляються, я теж. На щастя, він не пройшов», – додала Лабунська.

Це дало підстави політичним опонентам «Батьківщини» радіти і жваво оприлюднювати матеріали згаданого сайту у соцмережах.

Офіційною версією звільнення директора обласної бази медпостачання є відсутність фахової освіти. Згідно з нормами, які встановлює профільне міністерство для подібних закладів, його керівник повинен мати фармацевтичну освіту. Нинішній керівник є лікарем, а не фармацевтом, за спеціальністю уролог.

«Якби цього формального приводу не було — ми би мали з Гришковцем такий самий клопіт, який на сьогодні маємо з директором Бердичівського медколеджу», – наголосила голова облради.

Нагадаємо, що в обласній раді незабаром з’являться аудитори комунального майна.

Leave a Comment