У Ружинському районі сільська рада незаконно забрала до комунальної власності ставки та греблі

У Ружинському районі сільська рада незаконно забрала до комунальної власності ставки та греблі

Суд скасував рішення сільради та повернув об’єкти державі.

Господарський суд Житомирської області скасував неправомірне рішення Малонизгорецької сільської ради Ружинського району про прийняття до комунальної власності гребель та ставків, які належать державі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«У лютому 2016 року Малонизгорецькою сільською радою винесено неправомірне рішення про прийняття до комунальної власності майже 46 га земель водного фонду та трьох гребель. Зазначеним рішенням порушено вимоги чинного законодавства, оскільки гідротехнічні споруди та земельні ділянки водного фонду перебувають у власності держави. Відповідно, правом розпоряджатися гідротехнічними спорудами наділені не сільські ради, а Кабінет міністрів України за погодженням із Фондом держмайна, землями державної власності – районна та обласна державні адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, за втручання прокуратури три греблі та ставки залишаться у державній власності.

Нагадаємо, майновий комплекс вартістю 7,7 мільйонів незаконно знаходився у приватній власності. Директор комунального підприємства міської ради півроку видавав премії власній дружині.

Leave a Comment