У садочках бракує місць, а у мерії не можуть дати ради позашкільному закладу

У садочках бракує місць, а у мерії не можуть дати ради позашкільному закладу

У садочках Житомира на два місця – три дитини.

У дитячих садочках Житомира бракує місць для дітей. Попит у півтора рази більший за пропозицію. Про це “Вголос.Zt” повідомив начальник управління освіти Валентин Арендарчук.

“Цього року кількість дітей у дитячих садочках збільшилась на 450 у порівнянні з минулим роком. Але на 100 місць у дошкільних навчальних закладах припадає 153 дитини. Садочки переповнені”, – сказав Валентин Арендарчук.

Тим часом ось уже кілька років міська рада не може визначитися із долею двох приміщень, які можна використовувати під дитячі садочки. Таку думку озвучили члени виконкому Житомирської міської ради. Дошкільний заклад №54, який розташований на Старому бульварі, раніше перебував на балансі управління по боротьбі з організованою злочинністю, реорганізованого ще минулого року.

А ось історія із міжшкільним навчально-виробничим комбінатом тягнеться уже кілька років. За словами Валентина Арендарчука, у приміщенні комбінату чергує сторож, а сама будівля не використовується.

“Точно не можу сказати, скільки комбінат не працює. Але протягом останніх трьох років, поки я перебуваю на посаді, точно”, – додав Валентин Арендарчук.

На питання, чому міська рада не може вирішити долю цього приміщення, головний освітянин міста сказав, що у депутатів є різні ідеї з цього приводу. На жаль, жодної з них протягом останніх кількох років вони так і не озвучили.

Нагадаємо, що з початку року з бюджету міста виділили майже двадцять мільйонів на зарплати вчителям та лікарям. Сергій Сухомлин пообіцяв, що корпус гімназії №3, який обвалився влітку, відбудують до наступного навчального року.

Leave a Comment