У СБУ закликають не піддаватися на інформаційні провокації

У СБУ закликають не піддаватися на інформаційні провокації

Їх фіксують у соцмережах та ЗМІ.

Служба безпеки України закликає громадян не піддаватися на інформаційні провокації, які останнім часом почастішали у пресі та соціальних мережах. Відповідну заяву оприлюднила пресслужба відомства.

«Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни», – йдеться у документі.

На думку правоохоронців, мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян.

«Зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні. Ми повинні мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків», – підсумовують у Службі безпеки України.

Нагадаємо, що до поліції знову надійшло повідомлення про замінування шкіл та торгівельних центрів Житомира. Житомирян просять не панікувати через псевдозамінування садочків.

Leave a Comment