У селі Ружинського району створили об’єднану місцеву пожежну охорону

У четвер, 12 травня, у селі Білилівка Ружинського району відбулося урочисте відкриття об’єднаної місцевої пожежної охорони, що створена на базі Білилівської сільської ради. Шість рятувальників на чолі з начальником на автомобілі «ГАЗ-66» будуть обслуговувати 11 населених пунктів шести сільських рад – Билилівської, Вільнопільської, Вишневої, Дерганівської, Княжицької та Немиринецької. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирської області.

«Рятувальники цілодобово чергуватимуть у спеціальному приміщенні на території колишнього колгоспу. Тут пожежне депо та автомобіль існували і раніше, ще у радянські часи. Але через плин часу все це знаходилося у занедбаному стані. Саме за рахунок спільної праці громад вищезазначених рад вдалося відновити і утворити даний пожежно-рятувальний підрозділ. Кожна з них приймає дольову участь у її фінансуванні», – йдеться у повідомленні.

IMG_2242

Відстань від райцентру до найвіддаленішого населеного пункту – 32 км. «Пожежний автомобіль подолає таку відстань за 35-40 хв. За цей час палаюча будівля вже буде наполовину знищена. А з села Білилівки відстань буде становити лише 8 км. Відкриття даного підрозділу буде дуже вагомою допомогою рятувальникам 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Ружин. Працівники МПО будуть виїжджати не тільки на пожежі, а й на інші надзвичайні ситуації чи події», – розповів начальник Ружинського районного сектору управління ДСНС Житомирщини Володимир Федорович.

IMG_2159

Під час заходу перший заступник начальника Управління ДСНС в області Василь Кучин від імені професійних рятувальників подарував вогнеборцям новоствореного підрозділу місцевої пожежної охорони комплекти бойової форми. А місцевий священнослужитель благословив пожежний підрозділ, аби після ліквідації різного роду надзвичайних подій чоловіки завжди повертались додому живими та неушкодженими.

IMG_2253

Нагадаємо, з початку року в області сталося 66 пожеж в екосистемах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *