У сквері на Лятошинського побудують торгівельний центр площею у 150 кв. м

У сквері на Лятошинського побудують торгівельний центр площею у 150 кв. м

9 серпня оголосять конкурс на кращу пропозицію благоустрою цієї території.

На розі вулиць Небесної Сотні та Лятошинського, що у Житомирі, планують провести благоустрій скверу, розмістивши там об’єкт торгівлі загальною площею до 150 кв. м. Попередньо у міській раді проведуть відкритий конкурс на кращу пропозицію благоустрою території. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на офіційному сайті міської ради.

Переможець конкурсу отримає право на реалізацію конкурсної пропозиції за власні кошти та розміщення об’єкту торгівлі.

«До участі у конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів, дизайнерів, художників, студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, а також виробники харчових продуктів та юридичні особи, які займаються торгівлею. Перед учасниками ставляться наступні завдання: запропонувати пропозицію благоустрою території скверу, розміщення об’єкту торгівлі загальною площею до 150 кв. м, вказати орієнтовну вартість реалізації пропозиції. В складі проектних пропозицій запропонувати схему благоустрою території. При цьому передбачити можливість озеленення території та максимальне збереження існуючих зелених насаджень», – йдеться у документі.

До слова, як конкурсна пропозиція на рівні з іншими проектами журі буде розглядатися робочий проект «Капітальний ремонт скверу на розі вулиць Небесної Сотні і Лятошинського в м. Житомирі», розроблений в 2015 році на замовлення КП «Зеленбуд» Державно-кооперативним проектно-вишукувальним інститутом «Житомирагропроект», який пройшов державну експертизу і розглядався на засіданні архітектурно – містобудівної ради.

Нагадаємо, що навпроти церкви Покрови Божої Матері, що у районі мікрорайона Крошня, може з’явитися Сквер Мармурових Янголів. Таку ідею житомирянин Віталій Сівко просить реалізувати за бюджетні кошти. Відповідну пропозицію він подав до міського проекту «Бюджет участі». На реалізацію проекту автор просить 1 млн грн.

Leave a Comment