У Словечанській ОТГ бракує лікарів і трактористів

У Словечанській ОТГ бракує лікарів і трактористів

З’являються лише поодинокі вакансії кухаря, бармена чи продавця.

Близько 150 жителів сіл, які входять до складу Словечанської об’єднаної територіальної громади, – нині безробітні, які перебувають на обліку в Овруцькій районній філії Житомирського обласного центру зайнятості. Нагальною кадровою проблемою у громаді є брак лікарів та трактористів. Про це повідомила прес-служба центру.

«Найбільший роботодавець на території громади – державне підприємство “Словечанське лісове господарство”, яке має понад 530 працівників і всього кілька актуальних вакансій: електрогазозварника та трактористів на лісозаготівельні роботи. Зареєстровані в громаді майже 120 суб’єктів малого і середнього підприємництва не потребують нині додатково найманих працівників, з’являються лише поодинокі вакансії кухаря, бармена чи продавця. Нагальною кадровою проблемою у громаді є брак лікарів. Тривалий час не заповнюються вакансії отоларинголога, акушера-гінеколога, невропатолога та рентгенолога у місцевій лікарні», – йдеться у повідомленні.

У березні-квітні з початком весняно-польових робіт очікується пожвавлення попиту на сезонних працівників, тож у разі відкриття вакансій оперативно подаватимуть заявки для їх укомплектування претендентами з числа зареєстрованих безробітних.

Нагадаємо, на початок року роботодавці області заборгували зарплати більше, ніж торік. Майже 700 тисяч жителів області отримали роботу за допомогою центру зайнятості.

Leave a Comment