У тендері на будівництво Палацу спорту братимуть участь дві київські фірми

У тендері на будівництво Палацу спорту братимуть участь дві київські фірми

Пропозицію житомирської відхилили.

Тендерний комітет управління капітального будівництва Житомирської міської ради змінив перелік учасників, яких допустили до тендеру на будівництво Палацу спорту. Такою є вимога антимонопольного комітету. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

На попередній результат відбору учасників поскаржилося ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» з Вишгорода Київської області. Його до участі в тендері не допустили. Мотивацію тендерного комітету було неподання фірмою всіх необхідних документів. Однак антимонопольний комітет довів, що відмова була безпідставною.

В той же час, в антимонопольному комітеті встановили, що житомирське ТОВ «Артхаус» не мало бути допущене до участі в конкурсі. Як наслідок, у конкурсі на визначення підрядника з будівництва Палацу спорту візьмуть дві фірми: вишгородське ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» та київське ТОВ «Альтіс-Констракшн». Аукціон відбудеться 30 жовтня.

Нагадаємо, що на будівництво Палацу спорту у Житомирі планують витратити майже 300 млн грн. Проєкт будівлі, яку зведуть у житомирському парку, продемонстрували у червні 2019 року.

Leave a Comment