У Трифонівці на Херсонщині житомирські будівельники відбудували 21 оселю

Станом на 18 серпня у селі Трифонівка на Херсонщині житомирські будівельники в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» відновили вже 21 оселю. Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

Роботи з відновлення пошкоджених об’єктів проводяться 3 підрядними організаціями. Окрім житлових будинків триває активна робота над відновленням дитячого садочка та фельдшерського пункту.

«Ми продовжуємо працювати над інфраструктурними покращеннями та іншими проектами. Продовжуємо ремонт пошкоджених фасадів, замінюємо та перекриваємо покрівлі будинків… робимо усе можливе, щоб забезпечити комфортне життя для мешканців села Трифонівка» – розповів підрядник Павло.

На решті об’єктів триває заміна покрівлі, дверей та вікон, а також активно ведуться роботи з відновлення пошкоджених фасадів.

«Хочемо створити максимально комфортні умови для мешканців села і забезпечити стабільний розвиток громади. Місцева громада активно долучається до співпраці, намагаючись надати необхідну підтримку та допомогу нашим працівникам» – додав Павло.

Процес відновлення стає прикладом колективних зусиль, спрямованих на покращення життя місцевих жителів.

«Ми не плануємо зупинятися на зробленому. Прагнемо надалі активно працювати над відновленням об’єктів. Хочемо забезпечити найвищу якість виконання всіх будівельних і ремонтних робіт» – говорить підрядник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *