У центрі обліку бездомних хочуть допомагати всім, кому не пощастило у житті

Благодійна організація «Міський центр обліку бездомних осіб» має намір розширити список тих, кому допомагати. Про це під час засідання виконкому Житомирської міської ради розповів директор організації Владислав Паламарчук.

«У нашому центрі протягом півріччя отримали допомогу 423 особи. На обліку стоїть 285 чоловік. А 111 осіб здійснили тимчасову реєстрацію у нашому центрі. Це ті люди, які, завдяки нашому центру змогли отримати соціальну допомогу від держави», – сказав Владислав Паламарчук.

Найближчим часом центр має перерости у заклад соціальної допомоги для людей, що потрапили у складні життєві обставини. У благодійній організації таку реорганізацію аргументують тим, що їхній заклад давно переріс етап центру для безпритульних. До закладу зверталися більше десятка переселенців, які отримали дах над головою та допомогу у працевлаштуванні. Крім того, доводиться опікуватися і жінками, які потерпають від насильства у родині.

«Сімох жінок, які потерпають від насильства, доставляла до нас поліція. Ми залишали їх на кілька діб у себе», – продовжив Владислав Паламарчук.

На думку директора центру, всі можливості для допомоги подібним людям є. Тож уже невдовзі організація має намір внести зміни у меморандум, підписаний між ними і Житомирською міською радою.

На сьогодні у центрі є співпраця із центром зайнятості, рядом організацій та закладів, які проводять тренінги для осіб, які перебувають на території закладу.

Нагадаємо, що минулого року у центрі обліку бездомних зареєструвалися 70 людей. На Різдво завдяки центру та релігійним організаціям безхатченки Житомира отримали святковий обід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *