У центрі Житомира “замінували” собор

У центрі Житомира “замінували” собор

Поліція перевіряє ймовірне закладення вибухівки.

28 жовтня на електронну пошту ГУНП надійшов лист про ймовірне закладення вибухівки біля одного із  соборів обласного центру. На місці події працюють поліцейські, вибухотехніки, кінологи та інші екстрені служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

За інформацією читачів “Вголос.zt”,  мова йде про Спасо-Преображенський собор. Житомиряни кажуть, що біля собору, який знаходиться у центрі міста, бачили правоохоронців та рятувальників.

“Тривожне повідомлення надійшло до поліції уранці. На місце події виїхали і працюють слідчо-оперативні групи ГУНП та міського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи поліції. Правоохоронці обмежили доступ до потенційно небезпечної території. Фахівці-вибухотехніки та кінологи оглядають приміщення та прилеглі території”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 жовтня уранці на електронну пошту ГУНП Житомирщини надійшов електронний лист про закладення вибухівки біля приміщення Житомирської ОДА та на залізничному вокзалі.

 

 

Leave a Comment