У ТТУ щоночі дезінфікують громадський транспорт

У Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні щоденно дезінфікують міський громадський транспорт. Санітарну чистку та дезінфекцію тролейбусів, трамваїв та автобусів проводять вночі, перед тим як вони вийдуть на лінію. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Процедура прибирання транспортного засобу  передбачає мийку ззовні та  прибирання салону  всередині, а саме мийку вікон, стелі, поручнів, підлоги. Салон також обробляють спеціальним дезінфікуючим розчином. Крім того, двічі на день на кінцевих зупинках громадського транспорту протирають поручні на вхідних дверях та в салоні. Рухомий склад дезінфікують в нічний час в депо, перед тим  як транспорт зранку вийде на лінію. У період між змінами, під час заїзду транспорту на технічний огляд, провітрюється салон транспортного засобу. Ми посилили роботу з дезінфекції салонів у зв’язку з підвищенням ризику розповсюдження інфекції, – розповідає заступник міського голови  Олександр Шевчук.

Під час  процедури  очищення використовують дезінфікуючі  засоби тривалої дії,  які не містять хлору і  є безпечним для пасажирів.  Така  дезінфекція здійснюється з метою убезпечення пасажирів та працівників ТТУ, які працюють на лінії. У Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні повідомили, що  на дезінфікуючі засоби, респіратори, окуляри для мийників,  засоби гігієни  витратили 30 тис. 600 грн. Відтак, працівників забезпечили спеціальними захисними костюмами, рукавичками та масками.

Щодня на базі комунального підприємства ТТУ дезінфекцію проходять близько 80 одиниць тролейбусів, 12 трамваїв та 17  автобусів, які виїжджають на маршрути міста.

У міській раді кажуть, що приватні перевізники також закуповують дезінфікуючі засоби та забезпечують проведення дезінфекції салонів автобусів.

«На нараді з перевізниками було наголошено на необхідності посилення профілактичних заходів. Всіх поставили до відома, що організацію виконання зазначених заходів перевірятиме мобільна група Оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню COVID-19. Про результати перевірки буде складено відповідний акт, за фактами порушення (невиконання вимог) будуть вчинятись жорсткі заходи реагування», – сказав начальник управління  транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний.

Окрім того, профільне управління  надало  перевізникам рекомендації  щодо використання засобів дезінфекції, які дозволені до застосування в Україні.

Нагадаємо, всі медичні заклади області готові надавати допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус. Заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла. На Житомирщинні вводиться надзвичайний стан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *