Всі медичні заклади області готові надавати допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус

Всі медичні заклади області готові надавати допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус

На Житомирщині обстежили п’ять відповідних закладів.

З минулого тижня в Україні розпочалися перевірки готовності місць обсервації для прийому та ізоляції людей з підозрою на коронавірусну інфекцію СОVID-19, що прибули з країн, де спостерігаються випадки інфекційних захворювань. До робочих груп, які перевіряють визначені Урядом заклади охорони здоров’я, увійшли фахівці ДСНС, Національної поліції, департаменту охорони здоров’я та управління Держпродспоживслужби. На Житомирщині обстежили п’ять відповідних закладів. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

“Так, на Житомирщині обстежили п’ять відповідних закладів області, а саме:

– інфекційне відділення першої міської лікарні м. Житомир,

– інфекційне відділення дитячої обласної лікарні (с .Станишівка),

– інфекційне відділення Житомирської районної лікарні (с. Станишівка),

– Черняхівська районна лікарня (смт Черняхів),

– обласний санаторій «Лісова казка» (м. Коростишів)”, – йдеться у повідомленні.

Ці заклади забезпечені засобами індивідуального захисту, медичними препаратами, а також в них підготовлено 466 ліжко-місць для розміщення потенційно хворих осіб. За результатами проведеної перевірки усі об’єкти визнано готовими для прийому, розміщення та лікування осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію СОVID-19».

В ОДА кажуть, що у разі потреби приймати масово пацієнтів з підозрою на коронавірус Черняхівське територіальне медичне об’єднання та Житомирська районна центральна лікарня перепрофілюються на інфекційні лікарні. Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» визначений закладом для перебування осіб, які були у контакті із особами з підозрою на коронавірус, у період обсервації на 14 днів.

Наразі дві лікарні в області, які визначені госпітальними базами, можуть приймати осіб із підозрою на коронавірус. Проте при потребі всі медичні заклади області готові надавати допомогу таким пацієнтам.

Нагадаємо, заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла, — головний санлікар України. «Житомирводоканал» передумав відключати воду у місті через короновірус.

Leave a Comment