У тюрму передали мобільний телефон, спиртне та гроші

У тюрму передали мобільний телефон, спиртне та гроші

Телефон та 50 гривень заховали у варення та джем.

Співробітники Житомирської УВП облуправління ДПтС України (№ 8) попередили спробу незаконної доставки ув’язненим мобільного телефону, спиртного та грошей. Про це повідомила прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

5

«27 вересня 2016 року під час догляду посилки для ув’язненого, який перебуває під вартою у слідчому ізоляторі Житомирської установи виконання покарань (№ 8), співробітниками установи було виявлено прихований у варенні мобільний телефон та півлітра спиртного напою, який був запечатаний у заводську тару», – йдеться у повідомленні.

4

Пізніше цього ж дня під час догляду посилки для іншого ув’язненого у СІЗО співробітниками установи було виявлено приховані у джемі 50 гривень.

1

Матеріали щодо обох випадків вилучення заборонених предметів у посилках після проведення службових розслідувань та складання адміністративних протоколів будуть направлені до судів для прийняття рішення.

Нагадаємо, ув’язненому намагалися передати наркотики в сметані. У житомирську колонію намагалися передати наркотики в цигарках.

Автор фото: прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Leave a Comment