У військовому інституті назвали кращих спортсменів серед майбутніх офіцерів

Упродовж 2016 року шість військовослужбовців Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова виконали норматив майстра спорту України з різних видів спорту, 22 – кандидата в майстри спорту. Про це повідомила прес-служба університету.

«За підсумками спортивного року управлінням сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» було нагороджено підполковника Пронтенка Василя Віталійовича – доцента кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, ЗМС України, бронзового призера чемпіонату світу 2016 року з гирьового спорту», – йдеться у повідомленні.

У номінації «Кращий спортсмен військового інституту 2016 року» були нагороджені:

  • курсант Дзюба Олександр (5 курс) – бронзовий призер чемпіонату світу з гирьового спорту (26-30.10.2016 р., м. Актобе, Республіка Казахстан), майстер спорту України, член збірної команди України з гирьового спорту, передовик навчання;
  • курсант Раков Руслан (5 курс) – чемпіон Європи з універсального бою (26-28.08.2016 р., м. Чорноморськ), володар Кубка командувача ВДВ з рукопашного бою, кандидат у майстри спорту України, член збірної команди Збройних сил України з рукопашного бою, передовик навчання;
  • курсант Кирилюк Вадим (5 курс) – срібний призер чемпіонату Збройних Сил України з багатоборства ВСК та військового п’ятиборства, майстер спорту України з багатоборства ВСК, відмінник навчання, кандидат на отримання золотої медалі.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нагадаємо, кращі спортсмени та тренери отримали відзнаки «Лауреат спортивного 2016 року» (ФОТО). 9 спортивних організацій виграли грант на змагання та придбання інвентаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *