У вихідні 11 бурштинокопачів вирішили попрацювати

В Олевському районі правоохоронці протягом 7 – 8 травня затримали 11 осіб за незаконним видобуванням бурштину. Усі знаряддя для протиправної діяльності у правопорушників вилучено. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

«Під час чергового рейду правоохоронці виявили нелегалів у лісовому масиві, неподалік с. Обища Олевського району. Троє чоловіків саме налагодили процес видобутку і за допомогою мотопомпи розмивали грунт», – йдеться у повідомленні.

У них вилучено автомобіль, 3 мотопомпи, 3 водозабірники, 12 пожежних рукавів та інше приладдя для видобутку бурштину.

«Затриманих доставили до відділення поліції. Як з’ясувалось, двоє з них є 23-х та 26-річні жителі Рівненщини, а 45-річний чоловік –з Київської області», – уточнили у прес-службі.

Наступного дня, 8 травня, рейдова група виявила ще 3 нелегальні копальні.

PM58image002

«Поблизу с. Андріївки двоє чоловіків за допомогою мотопомпи розмивали ґрунт, аби видобути бурштин. Також неподалік облаштували копальню ще троє чоловіків з мотопомпою. Увечері цього ж дня правоохоронці виявили в лісі поблизу с. Обища ще трьох старателів», – поінформували у прес-службі.

PM61image005

Усі бурштинокопачі виявилися жителями Олевського району. У них вилучено 3 мотопомпи, пожежні рукави, металеві трубу та стержні, автомобіль «УАЗ».

Чоловікам може загрожувати покарання від штрафу до обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

Нагадаємо, незаконні бурштинокопачі встигли видобути майже 400 г каменю-сирцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *