У Ємільчиному за понад 3 мільйони капітально відремонтують вулицю

У Ємільчиному за понад 3 мільйони капітально відремонтують вулицю

Роботи виконає фірма з Баранівки.

Ємільчинська селищна рада витратить 3 млн 387 тис. 422 грн 40 коп на каптіальний ремонт вулиці Наума Тихого. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Участь у тендері брали дві компанії. Перша, ПП «Євробуд-9», з Житомирського району. Її власником та директором є житель Троянова Арташес Григорян. Конкурентом підприємства у тендері було ПП ВКФ «Урарту» з Баранівки із власником та керівником Арменом Сарояном. У конкурсі перемогло останнє. Пропозиція «Урарту» виявилася дешевшою на 77 грн 60 коп.

Згідно із технічною документацією, окрім облаштування нового дорожнього покриття, підрядник повністю демонтує бордюри та покладе нові. У вартість робіт включили також облицювання плиткою. Завершити все це мають до кінця року. Замовники ремонту передбачили гарантію на асфальт та плитку терміном на 5 років, на дорожню розмітку — 6 місяців.

Нагадаємо, що асфальт біля дитсадочку у Іршанську відремонтують за понад чверть мільйона. У Овручі понад 2 мільйона витраттять на ремонт асфальту біля будинків.

Leave a Comment