У Ємільчинському районі селяни разом з вогнеборцями врятували чоловіка, який провалився під кригу

У селі Неділище Ємільчинського району 20 лютого на річці Уж під кригу провалився чоловік. Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Житомирській області. 

“Як з’ясувалося, ввечері 54-річний чоловік сам повертався додому через місцеву річку. На середині водойми він натрапив на проталину і провалився під кригу. Його гучні крики почули селяни, які проживають поблизу водойми. Двоє з них і прибігли на поміч потопаючому, намагаючись його витягнути з проталини за допомогою мотузки та драбини. Їхні спроби не закінчились успішно, проте у чоловіка тепер з’явився шанс залишитись живим – засоби порятунку, що принесли селяни, тримали його на поверхні води та не давали йому йти під лід. Бійці ДСНС, які прибули за викликом, вирішили прокласти на льоду триколінну драбину. Один із рятувальників спільно з селянином повзком по ній підібрались до потопаючого. Діставшись до нього, вони схопили чоловіка за плечі та обв’язали мотузкою. Він уже тривалий час провів у крижаній воді і кисті рук ледве розжимались. Аби не проламати крихкий лід, врятованого так само поступово підтягували на собі по драбині до берега”, – йдеться у повідомленні.

Врятованого селяни відвели додому та допомогли йому зігрітись. Звідти чоловіка і забрала «швидка допомога», яку викликали рятувальники.

“З метою попередження нещасних випадків рятувальники Житомирщини закликають громадян утриматися від прогулянок по тонкій кризі у період відлиги та зважати на гідрологічну ситуацію на водоймах країни”, – додали в управлінні.

Нагадаємо, у Коростишівському районі зник 6-річний хлопчик. Дитину бачили біля річки. В Олевському районі втопився чоловік, який хотів перепливти річку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *