У Ємільчинський РДА працівниця захворіла на COVID-19

У Ємільчинський РДА працівниця захворіла на COVID-19

Ввели посилений режим карантинних обмежень.

У працівниці Ємільчинської райдержадміністрації виявили COVID-19. Рятувальники продезінфікували будівлю, а приміщення райради до 18 серпня буде зачинене для відвідувачів. Про це 4 серпня повідомили пресслужба управління ДСНС у Житомирській області та селищна рада.

“У Ємільчине рятувальники продезінфікували будівлю райдержадміністрації, де напередодні у працівниці підтверджено COVID-19. Оброблено приміщення як зсередини, так і ззовні. Бійці ДСНС проводять таку роботу за допомогою моторизованих та ранцевих оприскувачів, перебуваючи в засобах індивідуального захисту. Для цього застосовується дезрозчин, який безпечний для людей та тварин, але нищівний для подібних інфекцій”, – йдеться у повідомленні рятоувальників.

На сторінці Facebook Ємільчинської селищної ради того ж дня повідомили, що інфекцію виявили у трьох жителів району.  У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, в Ємільчинській райдержадміністрації та в Ємільчинській районній раді введено посилений режим карантинних обмежень, зокрема – приміщення Ємільчинської районної ради до 18 серпня буде зачинене для вільного відвідування громадянами.

Нагадаємо, померли двоє житомирян від коронавірусної інфекції. У Пулинському районі померла жінка від коронавірусної інфекції.

Leave a Comment