У ЖДУ відбулися вибори нового ректора (ОНОВЛЕНО)

У ЖДУ відбулися вибори нового ректора (ОНОВЛЕНО)

Результати оголосять в кінці робочого дня.

У приміщені ЖДУ імені Івана Франка 12 жовтня відбулися вибори ректора університету. На цю посаду претендують 5 кандидатів. Голосування тривало з 9:00 до 15:00. Переможця обіцяють оголосити о 18:00. За прозорістю процесу слідкує виборча комісія.

«У виборах ректора університету беруть участь усі науково-педагогічні працівники – це 70% виборців, студенти – 16%, а також 9% господарського персоналу. Загалом це – 619 виборців. На посаду ректора претендують 5 кандидатів. За правилами переможцем стане той, хто набере 50% голосів. Минулому ректору запропонували посаду в Академії педагогічних наук, тому він з задоволенням перебрався на більш статусну посаду»,– розповів голова виборчої комісії Валерій Новик.

За прозорістю виборів слідкує виборча комісія та представник громадської організації «Молодіжна антикорупційна агенція». У їх присутності виготовляли й бюлетені, які в подальшому перемістили в опечатаний сейф. Крім того, весь процес фільмує камера.

До слова, з березня цього року колишній ректор університету Петро Саух працює у Національній академії педагогічних наук України на посаді академіка-секретаря відділення вищої освіти.

Офіційні результати голосування 12 жовтня 2017 року такі: Киричук Г. Є. — 194, Мойсієнко В. М. — 80, Музика О. Л. — 76, Шевчук А. В. — 196, Ярмошик І. І. — 30. Недійсні — 1. Не підтримали жодного кандидата — 7. Не використано — 35 бюлетенів.

Нагадаємо, у грудні минулого року студенти зібралися на страйк проти дій ректора ЖДУ Петра Сауха. Причина страйку – свавілля у кадровій політиці. За словами активістів, дружина Сауха «тримала» собі місце в ЖДУ.

Автор: Павло СВІРГУН.

Leave a Comment