У Житомир везуть другу партію нових тролейбусів білоруського виробництва, які взяли в кредит

У Житомир везуть другу партію нових тролейбусів білоруського виробництва, які взяли в кредит

Після обкатки тролейбуси вийдуть на міські маршрути.

Житомирське ТТУ приймає другу партію нових тролейбусів. Про це з посиланням на заступника начальника КП ЖТТУ Максима Манухіна 6 серпня повідомила пресслужба міської ради.

“6 серпня у КП ЖТТУ розпочалася поставка другої партії нових тролейбусів, яка триватиме до 19 серпня. Сьогодні комунальне підприємство приймає перші 2 із 11 тролейбусів чергової партії. Після обкатки тролейбуси вийдуть на міські маршрути”, – йдеться у повідомленні.

Тролейбуси комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення, прості  в експлуатації. Мають пандус, автономний хід на випадок об’їзду аварійних ділянок, зарядку USB для гаджетів, електронну інформаційну систему, кондиціонування в салоні тролейбуса та кабіні водія.

Як повідомлялося раніше, оновлення тролейбусного парку здійснюється в рамках  співпраці з  ЄБРР. Загальна вартість проєкту «Модернізація тролейбусного парку КП «ЖТТУ»  становить 12 млн. євро.

Рухомий склад надходить в місто партіями: загальна кількість нових тролейбусів білоруського виробництва («Белкоммунмаш»), які надійдуть у місто до кінця року – 50.

Нагадаємо, у червні – липні цього року в житомирське ТТУ надійшла перша партія тролейбусів. П’ять нових тролейбусів вже місяць обслуговують населення на маршрутах №№2, 3, 1-А, 1-Б.

Leave a Comment