У «Житомиргазі» розповіли, як споживачі можуть передати покази лічильника

У «Житомиргазі» розповіли, як у воєнний час можна передати показники лічильника газу. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Вчасна передача показників є запорукою коректних нарахувань за фактично спожитий газ. Споживачам необхідно станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх оператору газорозподільних мереж», ‒ йдеться у повідомленні.

У компанії також додають, що якщо споживач тимчасово залишив своє помешкання, та відповідно, не використовував природній газ – обов’язково потрібно продублювати попередній показник.

Передати ж поточні показники можна:

– у особистому кабінеті на сайті 104.ua,

– оновленому додатку до мобільного 104.ua,

– через чат-боти у Viber та Telegram,

– за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр)

– телефоном кол-центру: (0412) 558-004, (067) 33-38-104.

Передати покази фактично спожитого обсягу газу можна також при оплаті комунальних послуг у відділеннях Укрпошти та будь-якого банку. Дану інформацію зафіксує оператор у платіжному документі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *