У Житомирі безпритульних навчатимуть фінансовій грамотності та іноземній мові

У Житомирі безпритульних навчатимуть фінансовій грамотності та іноземній мові

Також запрошують всіх бажаючих.

У Житомирі безпритульних навчатимуть фінансовій грамотності та англійській мові. Міні-тренінги проводитимуть волонтери “Корпус миру США в Україні” на базі БО “Комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини”. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Представники Урядової організації “Корпус миру США в Україні” завітали до Житомира 5 жовтня. Волонтери ознайомилися з роботою ЖОГО “Милосердя” та закладу з надання соцпослуг потребуючим та соціально вразливим особам, поділилися власним досвідом, набутим в США. За «круглим» столом було домовлено про міні-тренінги, які проводитимуть наші гості на базі закладу для працівників та клієнтів. Також запрошують усіх бажаючих», – йдеться у повідомленні.

Тематика різноманітна: від фінансової грамотності до експрес-курсів з вивчення англійської мови. Тренінги триватимуть щовівторка о 15:00 на базі закладу до 27 листопада.

До слова, «Корпус Миру США» в Україні було засновано у 1992 році. Відтоді американські добровольці обмінюються досвідом з українцями.

Нагадаємо, волонтери майстерні з виготовлення маскувальних сіток за 2,5 роки сплели 3 тисячі квадратних метрів маскувальної сітки. У Житомирі 75 кг теплого одягу для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, зібрали жителі міста.

Leave a Comment