У Житомирі госпіталізували дитину з підозрою на коронавірус

У Житомирі госпіталізували дитину з підозрою на коронавірус

Дитина повернулась з відпочинку у Китаї.

На минулому тижні фахівцями обласного лабораторного центру спільно з медичними працівниками лікувально-профілактичних закладів міста Житомира було проведено розслідування випадку підозри на «коронавірусну інфекцію» у дитини, яка повернулась з відпочинку у Китаї. Про це повідомили 3 лютого у обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

“Дитина знаходилась на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні дитячої лікарні ім. В.Й.Башека.  Станом на 29.01.2020 року для вірусологічного підтвердження діагнозу «коронавірусна інфекція» набір діагностикумів в державі, зокрема в області відсутні. Тому виключення або підтвердження діагнозу «коронавірусна інфекція» здійснювалось відповідно до затвердженого алгоритму шляхом проведення вірусологічних досліджень матеріалу від хворої дитини на інші вірусні інфекції. Всього вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру з цією метою було проведено безкоштовно для дитини 15 досліджень та потрачено близько 6 тисяч гривень.  За результатами цих досліджень виділено «аденовірус». У вогнищі своєчасно та в повному обсязі проведено протиепідемічні заходи. Враховуючи дані вірусологічних досліджень, клінічні дані, дані нагляду за контактними діагноз «коронавірусна інфекція» не підтверджено”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці грудня торік у місті Ухань в китайській провінції Хубей почався спалах пневмонії, яку спричинив новий вид коронавіруса 2019 nCoV. Станом на 3 лютого у світі зареєстровано 17 389 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 362 летальні.

 

 

Leave a Comment