У Житомирі група з 8 осіб виготовляла контрафактний алкоголь

У Житомирі судитимуть злочинне угруповання з 8 осіб, яке виготовляло контрафактний алкоголь та збувало його на ринках обласного центру. Про це повідомили у прокуратурі області.

«Протягом вересня 2022 – квітня 2023 років у Житомирі діяло злочинне угруповання у складі 8 осіб, яке займалося незаконним виготовленням та збутом алкогольних напоїв. Його організував місцевий мешканець, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічну протиправну діяльність. Цього разу він організував міжрегіональну схему, залучивши ще й харківського підприємця-постачальника сировини», – розповіли у прокуратурі.

Під «гуральню» організатор виділив приміщення у власному домоволодінні. Розлиту у пляшки алкогольну продукцію постачали на місцеві ринки. Продавали як вроздріб, так й індивідуальним клієнтам. Частину виручених коштів розподіляли між собою, решту використовували для закупівлі сировини. Реалізація приносила мільйонні прибутки.

Відтак, під час обшуків у імпровізованій «фабриці» з виготовлення алкоголю було виявлено 15,5 т фальсифікату, майже 800 тис. грн готівки, понад три десятки банківських карток, мобільні телефони зі стартовими пакетами різних операторів стільникового зв’язку, легковий і вантажний автомобілі, причеп. На все вилучене накладено арешт.

Нагадаємо, що на Житомирщині вилучили майже тисячу літрів спирту, призначеного для виготовлення фальсифікованого алкоголю.