У Житомирі хочуть ліквідувати обласну юнацьку бібліотеку

Житомирську обласну бібліотеку для юнацтва по вулиці Грушевського можуть ліквідувати найближчим часом. Її збираються приєднати до обласної дитячої бібліотеки на вулиці Пушкінській. Про це колектив юнацької бібліотеки написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Друзі, шановні наші користувачі, колектив обласної бібліотеки для юнацтва мусить повідомити вам сумну звістку про те, що нас закривають шляхом приєднання до обласної дитячої бібліотеки. Доля нашого колективу, як і доля самого приміщення, в якому розміщена наша бібліотека, під великим питанням… Друзі, просимо підтримати нашу бібліотеку», ‒ написали працівники бібліотеки.

У коментарях до допису чимало житомирян припустили, що на приміщення бібліотеки по вулиці Грушевського хтось «поклав око». За інформацією джерел «Вголос.Zt», із ініціативою «оптимізувати» обласну бібліотеку для юнацтва виступили в обласній військовій адміністрації.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада передумала ліквідувати підприємство, яке вирішили закрити 7 років тому. Облрада також вирішила ліквідувати інтернат у Бердичівському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *