У Житомирі лікар-стоматолог організував злочинну групу для продажу нарковмісних пігулок

У Житомирі лікар-стоматолог організував злочинну групу для продажу нарковмісних пігулок

Справу розглядатиме Корольовський районний суд.

У Житомирі лікар-стоматолог організував злочинную групу з пацієнтів замісної підтримуючої терапії для збуту нарковмісних пігулок. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів, вчинені організованою групою у складі чотирьох осіб (ч. 3 ст. 307 КК України).

“Як повідомлялося раніше, 38-річний лікар-стоматолог однієї з міських клінік Житомира організував злочинну групу, до складу якої залучив пацієнтів замісної підтримуючої терапії.

Співучасників обвинувачують у тому, що вони, безкоштовно отримуючи медпрепарати із вмістом наркотичного засобу «бупренорфін» у лікаря-нарколога та в аптеках за спецрецептами, накопичували їх для подальшого збуту.

За даними слідства, у період з вересня 2019 по серпень 2020 року заборонений для вільного продажу медпрарат систематично збувався наркозалежним мешканцям Житомирщини”, – йдеться у повідомленні.

Велику кількість нарковмісних пігулок – понад 200,  а також грошові кошти на суму 3 тис. доларів США та 3,5 тис. Євро, отримані від злочинної діяльності, вилучили під час проведенння обшуків за місцем проживання осіб.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира. Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.

Нагадаємо, стоматолог, який намагався вбити директорку клініки у Житомирі, позичав у неї гроші на весілля. У Житомирі поліцейські розкрили замах на вбивство директорки стоматологічного центру.

Leave a Comment