У Житомирі ліквідували маршрут №37 «Клосовського — Польова»

Від суботи 23 липня у Житомирі перестане курсувати маршрутка №37 сполученням «вулиця Клосовського — вулиця Польова». Через це буде змінено рух іншого транспорту. Про це повідомили у міській раді.

«Маршрут №37 «Клосовського — Польова» ліквідовано. Тож необхідно впорядкувати рух громадського транспорту», ‒ пояснили ініціативу в управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.

В управлінні обіцяють від 23 липня змінити схему руху маршруту №25 «Саєнка — ЦУМ». Автобус рухатиметься до мікрорайону Малікова (до вулиці Клосовського).

У зворотньому напрямку він їхатиме по вулицях Клосовського — Малікова — Новопівнічній — Чехова — Новосінній — Домбровського — Небесної Сотні — Київській — Якова Зайка — Саєнка.

У мерії зазначають, що мікрорайони Малікова та Польову сполучатиме автобусний маршрут №1 «Малікова — Космонавтів». В іншому разі у міській раді житомирянам радять користуватися зупинками на проспекті Миру. Там, запевняють у мерії, можна сісти на тролейбуси №2 та №3 та на маршрутки №26 та №33.

Нагадаємо, що у Житомирі знову почали перевірки рухомого складу громадського транспорту. У травні 2022 року у міській раді анонсували відновлення маршруту №33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *