У Житомирі може з’явитися ковзанка під відкритим небом

У Житомирі може з’явитися ковзанка під відкритим небом

Петиція набрала необхідну кількість голосів за 4 місяці.

Питання про залиття ковзанки під відкритим небом Житомирська міська рада пообіцяла розглянути у четвертому кварталі цього року. Про це йдеться у відповіді на електронну петицію житомирянки Лізавети Добриніної.

На сайті електронних петицій міської ради звернення було опубліковане 6 січня. Петиція Лізавети Добриніної  набрала трохи більше, ніж 252 голоси в квітні.

«Зважаючи на те, що надворі морозна погода, не буде проблемою залити ковзанку. Адже це європейська практика на Різдвяні свята, яка має позитивні відгуки як у дорослих, так і дітей. Де це краще зробити, допоможуть визначити голосуванням самі ж житомиряни»,йдеться у зверненні житомирянки.

На електронну петицію відповів заступник Житомирського міського голови Матвія Хренова.

«Шановна Лізавето Марківно! Розглянувши Вашу петицію від 06.01.2017 №2017-450 щодо залиття ковзанки для мешканців міста, виконавчий комітет міської ради дякує за небайдуже ставлення до фізичного розвитку та активного відпочинку мешканців міста та повідомляє, що дане питання буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради у IV кварталі 2017 року», – написав Матвій Хренов.

Нагадаємо, що житомирські фігуристи взяли участь у Відкритих змаганнях з фігурного катання на ковзанах Lemberg Trophy та вибороли шість кубків і медалей у різних вікових категоріях. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Leave a Comment