У Житомирі на хабарі у 20 000 гривень затримали керівника філії «Військторгсервісу»

У Житомирі на хабарі у 20 000 гривень затримали керівника філії «Військторгсервісу»

Гроші вимагав за передачу в оренду нежитлового приміщення.

У Житомирі військова прокуратура 7 лютого затримала на хабарі керівника філії «Військторгсервісу» за передачу в оренду нежитлового приміщення. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

“Установлено, що 30 січня керівник Житомирської філії Концерну «Військторгсервіс»  Міністерства оборони України висунув вимогу громадянину України про передачу йому коштів в розмірі 20 тис. грн за надання в оренду нежитлового приміщення, площею 157 кв. м. за адресою м. Житомир, проспект Миру, 22, яке перебуває на балансі зазначеного концерну. Заявник, який діяв під контролем правоохоронних органів, 7 лютого  передав керівнику-хабарнику неправомірнуї вигоду у розмірі 20 тис. грн. Після цього останній затриманий в порядку ст. 208 КПК України, а предмет злочину вилучений”, – йдеться у повідомленні.

На даний час проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії. Затриманому службовцю готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від посади.

До слова, затримання проводилось за оперативного супроводження співробітників Управління захисту економіки в Житомирській області ДЗЕ Національної поліції України слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві.

Нагадаємо, у Житомирі СБУ викрила на хабарі працівника суду. Судитимуть житомирянина, який запропонував слідчому хабар.

Leave a Comment