У Житомирі на школі № 33 відкрили меморіальну дошку десантнику Віталію Дульчику

У Житомирі на школі № 33 відкрили меморіальну дошку десантнику Віталію Дульчику

Загинув боєць у 2014 році на Донеччині.

У Житомирі 13 травня на фасаді загальноосвітньої школи № 33 відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Віталію Дульчику.

Військовий загинув під час бою 13 травня 2014 року в селі Октябрському Слов’янського району Донецької області у віці 28 років.

За словами матері Віталія – Наталії Дульчик, вони втратили єдиного сина, який з дитинства мріяв стати офіцером.

«Дякую всім, що пам’ятаєте героїв, які загинули на Сході України. Сьогодні ми відкриваємо дошку пам’яті нашому єдиному синові, офіцеру-десантнику, капітану. Він з самого дитинства мріяв стати офіцером… Він ним став… Ми переможемо і перемога буде за нами», сказала Наталія Дульчик.

Побратим загиблого героя Тарас Ткалич розповів, що Віталій був надійним та хоробрим воїном, на нього завжди можна було покластися. Крім того, вони були справжніми друзями.

«Віталій був для мене другом. Ми мало один одного знали, лише якихось два місяці. Але з перших хвилин знайомства я зрозумів, що це розумний, грамотний офіцер. Потім вже на війні, я зрозумів, що це надійний бойовий товариш. Всі складні завдання капітан роти доручав Віталію», – розповів Ткалич.

Похований Віталій Дульчик у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі.

Нагадаємо, що нещодавно на фасаді Житомирського інституту медсестринства відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Артуру Пушанку.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment