У Житомирі “накрили” три гральні заклади: вилучили гроші,  68 комп’ютерів та інше обладнання (ФОТО)

У Житомирі “накрили” три гральні заклади: вилучили гроші,  68 комп’ютерів та інше обладнання (ФОТО)

По вулиці Велика Бердичівська, Небесної Сотні та Хлібна.

У Житомирі 4 квітня прокуратура області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби в області припинили протиправну роботу трьох гральних закладів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

“Під час проведення негласних слідчих дій правоохоронці провели санкціоновані обшуки у місцях облаштування нелегальних закладів, що по вулиці Велика Бердичівська, Небесної Сотні та Хлібна. У ході обшуків  правоохоронці виявили 68 одиниць комп’ютерної техніки (системні блоки та монітори), гральне обладнання, документацію, чорнові записи, грошові кошти”, – йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, встановлюється причетність інших осіб до організації нелегального грального бізнесу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 203-2 КК України проводить Головне управління Державної фіскальної служби в області.

Нагаадаємо, у Коростені правоохоронці викрили два гральні заклади, які маскували під державні лотереї.  За день в області правохоронці “накрили” 7 підпільних гральних закладів.

Leave a Comment