У Житомирі нарешті завершать ремонт вулиці Київської

Ремонт вулиці Київської у Житомирі, який розпочали ще за тиждень до повномасштабної війни з росією, і покинули напризволяще, схоже, все-таки завершать. Проект рішення сесії про передачу виконаних робіт з балансу ОДА на баланс міської ради оприлюднили на сайті житомирської мерії.

Ремонт вулиці Київської від вулиці Небесної Сотні до Київського шосе був зупинений фактично на півроку. Роботи було розпочато 16 лютого, а вже за тиждень їх зупинили. На капітальний ремонт дороги та тротаурів виділили з бюджету міста та області 120 млн грн.

Згідно із проектом рішення сесії, станом на 31 серпня із загальної суми, передбаченої на ремонт вулиці Київської, озвучили трохи менше, ніж 300 тис. грн. Рішенням сесії Житомирська міська рада збирається передати незавершені роботи на виконання комунальному підприємству «Управління автомобільних шляхів». Все, що не виконав підрядник, мають зробити комунальники.

Нагадаємо, що центр екстреної медичної допомоги області відремонтує асфальт біля свого підрозділу у Житомирі. У Новоград-Волинському районі витратять майже 4 млн грн на ремонт доріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *