У Житомирі перевізники відмовилися безкоштовно перевозити пенсіонерів, – депутат

У Житомирі перевізники відмовилися безкоштовно перевозити пенсіонерів, – депутат

Мова йде про 11 перевізників.

Міські перевізники відмовилися безкоштовно перевозити пенсіонерів. Про це на своїй сторінці у Fabcebook повідомив депутат Богунської районної ради Микола Череднік.

«Міські перевізники від сьогоднішнього дня відмовилися безкоштовно перевозити пенсіонерів Зателефонувала житомирянка, яка повідомила, що вранці, зайшовши до маршрутного таксі № 23 не змогла скористатися своїм правом безкоштовного проїзду, водій показав їй якийсь документ і сказав, що від сьогоднішнього дня він возить пільговиків лише за гроші. Відповідно усі три пасажири, які мали право пільгового проїзду були змушенні заплатити гроші», – написав Микола Череднік.

За його словами, ФОП Добровінський Олег Вікторович, який обслуговує маршрут № 23, у телефонній розмові сказав, що від сьогоднішнього дня категорію «пенсіонери» безкоштовно возити він відмовився.

Нагадаємо, 2 червня набуло чинності рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 456 «про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті громадського користування». Вартість разового квитка в міських маршрутних «таксі» тепер становить 5 грн. А ряд пільгових категорій громадян, зокрема, й пенсіонери – мають право їздити безкоштовно.

Leave a Comment