У Житомирі під час благодійного марафону збиратимуть гроші для онкохворих дітей

У Житомирі під час благодійного марафону збиратимуть гроші для онкохворих дітей

Марафон триватиме три дні.

У Житомирі з 17 травня по 30 червня триватиме Благодійний марафон «Разом за життя» для допомоги онкохворим дітям області. Про це повідомила  голова Благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» Людмила Свобода.  

“В рамках марафону відбудуться: акції по донорській здачі крові для онкохворих дітей; протягом всього марафону в організаціях, установах та навчальних закладах міста проходитимуть благодійні ярмарки, аукціони, збір пожертвувань; підписання меморандуму про співпрацю між БМ «Разом за життя» та керівництвом міста та області, залучення бізнесу міста та області до благодійних акцій та підсумковий грандіозний концерт 7 червня у літньому театрі «Ракушка» за участі зірок української естради. Запрошені артисти: гурт O.Torvald; співачка Міла Нітіч; гурт Авіатор; співак Артем Кондратюк та команди Ліги Сміху “30+” та “Отдыхаем вместе”, – йдеться у повідомленні.

Всі зібрані кошти під час марафону будуть фонд спрямує на лікування онкохворих дітей“” розповіли організатори.

До слова, попередні Благодійні марафони зібрали близько 700 тис. грн. Завдяки цим коштам закупили препарати ХТ і терапії супроводу, надали допомогу батькам тяжкохворих дітей для оплати обстеження, лікування і реабілітації за кордоном. Із зібраних марафонами коштів адресну допомогу отримали 50 дітей. Також завдяки цим коштам було відремонтовано медичне обладнання та закуплені препарати для онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.

“Варто зауважити, що на  організацію Благодійного марафону «Разом за життя» та його проведення не витрачається жодної гривні із зібраних коштів, а всі супутні витрати, пов’язані з організацією марафону покриваються соціальними партнерами. Благодійний марафон є незаангажований та аполітичний. Прийняття рішення про виділення коштів здійснює комісія після отримання повного пакету підтверджуючих документів та довідок. Засідання комісії відбуваються у присутності ЗМІ, тобто процедура  є повністю відкритою та прозорою для бажаючих контролювати процес виділення коштів“”, – додали організатори.

Нагадаємо, майже 800 онкохворих перебувають на обліку в Олевському районі. 4-річному хлопчику з Новограда необхідна термінова допомога. У нього діагностували рак.

                       

Leave a Comment