У Житомирі погасили поштову марку до Дня Незалежності України

У День Незалежності України у центральному, 14-му, відділенні поштового зв’язку Житомира погасили марку «Україна – Мати». Про це повідомили у пресслужбі Житомирської обласної військової адміністрації.

Випуск поштової приурочили 32-й річниці від дня проголошення Незалежності України. Погашення здійснили начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та керівник Житомирської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Дмитро Шулевський.

«На новій поштовій марці зображений монумент «Україна-мати», який встановлений на Печерських пагорбах у Києві, з українським тризубом на щиті та яскравим червоним намистом на шиї. Позаду монумента — карта України», – розповіли у військовій адміністрації.

Довідково. Україна-мати є найвищою скульптурою не лише України, але й усієї Європи. У світі за розміром київський монумент посідає 8 місце та випереджає американську статую Свободи. ЇЇ висота від основи сягає 102 метри, а вага складає 450 тонн. Згідно з геодезичними замірами, «мати» була проектована так, щоб вона могла простояти понад 150 років і витримати землетрус за шкалою до 9 балів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *