У Житомирі поліцейські охорони виявили перші порушення під час ЗНО

Працівники Управління поліції охорони в Житомирській області забезпечують правопорядок та безпеку на 208 пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання:  25 травня під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись правил проведення ЗНО. Про це повідомила пресслужба управління поліції охорони в Житомирській області.

“25 травня на Житомирщині, як і у всій країні, пройшла одна з найбільш масштабних сесій зовнішнього незалежного оцінювання знань. Абітурієнти складали іспит з англійської мови. Професійну охорону та дотримання правил проведення на 208 пунктах ЗНО, що працюють в області, забезпечують поліцейські охорони.

Під час технологічної перерви поліцейськими охорони було виявлено 2 порушення правил проведення тестування – використання мобільних телефонів. Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань”, – йдеться у повідомленні.

Відтак поліція вкотре нагадує, що на пунктах тестування не можна користуватися засобами зчитування, передачі та відтворення інформації, до яких належать і мобільні телефони.

Нагадаємо, цьогріч вартість проведення пробного ЗНО стала дещо вищою, порівняно з попереднім роком. Торік ця послуга коштувала 150 грн, у 2019 році – 132 грн.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *