У Житомирі поліцейські закрили підпільний гральний заклад

У Житомирі поліцейські закрили підпільний гральний заклад

По вулиці Чуднівській.

Днями поліцейські Житомирського відділу припинили підпільну діяльність ще одного грального закладу. Він був розташований по вулиці Чуднівській у Житомирі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“На місці події поліцейські Житомирського ВП за участі спецпризначенців зайшли у приміщення закладу, де провели обшук. На момент візиту правоохоронців у приміщенні знаходилися адміністратори та щонайменше п’ятеро відвідувачів, віком від 26 до 59 років. Усі вони – жителі обласного центру.

За зібраними свідченнями, гральний заклад функціонував нелегально, у закритому режимі. З його приміщення поліцейські вилучили більше 16 одиниць комп’ютерної техніки та комплектуючих до неї, понад 25 тисяч гривень, чорнову документацію та інші докази протиправної діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Нині триває встановлення усіх обставин події в рамках досудового розслідування за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Проводяться подальші слідчо-розшукові заходи.

Нагадаємо, у Житомирі з магазину вкрали понад 1 200 лотерейних квитків. В Олевську викрили мережу підпільних Інтернет-казино. Заклади працювали під вивісками лотерей.

 

Leave a Comment