У Житомирі поліція виявила схему продажу контрафактних електронних цигарок та кальяну

У Житомирі поліція припинила діяльність злочинної групи, яка виробляла контрафактні підакцизні товари у вигляді електронних цигарок і кальяну. Загальна сума вилученого правоохоронцями підробленого товару складала близько 30 млн грн.

За даними поліції, щомісячні обороти тіньового «бізнесу» з виробництва електронних цигарок, кальянного тютюну та рідин для вейпів у середньому сягали 5 мільйонів гривень, а «функціонував» він щонайменше близько року.

«Власники «бізнесу» організували закупку сировини, інгрідієнтів та пакувальних матеріалів для подальшого виробництва підакцизних товарів, однак відповідних ліцензій для провадження такого виду діяльності не мали», ‒ розповіли у поліції.

Продукцію збирали в орендованих у центрі Житомира приміщеннях, адаптованих під цехи та склади з порушенням технологічних та санітарних норм. У подальшому продукція реалізовувалась через онлайн-майданчики у мережі Інтернет.

Під час обшуків поліцейські вилучили обладнання, компоненти та готову продукцію загальною вартістю близько 30 млн гривень, комп’ютерну техніку, банківські документи, чорнову бухгалтерію, печатки, мобільні термінали, готівку майже 2,5 млн гривень, понад 57 тисяч доларів США та 4,6 тисячі євро.

Нагадаємо, що у Коростені та Олевську поліція виявила ділків, які розливали і продавали підроблений алкоголь. СБУ заблокувала масштабну фальсифікацію та збут по всій Україні контрафактних цигарок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *