У Житомирі поліція затримала засудженого, який через вікно туалету втік з-під конвою

У Житомирі поліція затримала засудженого, який через вікно туалету втік з-під конвою

Завдяки житомирянам та їх інформаційній підтримці.

Поліцейські 1 серпня на одній з вулиць обласного центра затримали засудженого Артема Пузовікова, який напередодні утік з-під варти з приміщення діагностичного центру. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Як повідомляв “Вголос.ZT” раніше, засуджений втік 31 липня, близько 13:10, з приміщення Житомирського обласного медичного консультативно-діагностичного центру через вікно туалету. До медичної установи його було доставлено для проведення обстеження у зв’язку з скаргами на самопочуття.

“Поліція на території міста провела спеціальні заходи для встановлення місця перебування втікача. Водночас інформацію про подію поширили і через засоби масової інформації та соціальні мережі з контактними телефонами для зворотного зв’язку. Відтак під час перевірки одного із телефонних повідомлень, що надійшло на службу «102», про появу можливого утікача патрульні і виявили хлопця на одній з вулиць обласного центру. Нині утікача повернули до місць позбавлення волі, а за вказаним фактом проводиться досудове розслідування, розпочате за ст. 393 (Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти) Кримінального кодексу України. Хлопцеві, окрім раніше визначеного покарання, може загрожувати ще одне – у вигляді ув’язнення на термін від 3 до 5 років”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Житомирщині з тюрми втік іноземець, який «сидів» за розбій. На Житомирщині втік ще один в’язень. Триває розшук.

Leave a Comment