У Житомирі помер хворий на коронавірус лікар

У Житомирі помер хворий на коронавірус лікар

49 нових інфікованих за минулу добу. 

Протягом минулого тижня на Житомирщині від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померли 8 осіб. Крім того, в області зафіксували перший летальний випадок серед медиків. Про це під час брифінгу 17 серпня повідомив голова ОДА Віталій Бунечко. Загалом на Житомирщині діагноз COVID-19 підтвердили у 2479 осіб, з яких 49 – за минулу добу. 

“За минулий тиждень у нас, на жаль, померли 8 осіб. Ми маємо перший летальний випадок серед медичних працівників. Вірус був “придбаний” не на роботі, а в побуті”, – сказав Бунечко.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, 75-річний лікар працював у Центрі екстренної медичної допомоги.

“Останній місяць не працював у зв’язку із іншої паталогією. Лікувався в обласній лікарні, був виписаний. Через 13 днів після виписки помер вдома, де був підтверджний COVID-19″, – додав Суслик.

Станом на сьогодні 131 пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні, 605 лікуються амбулаторно. Серед тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію, 266 медичних працівників та 159 дітей. Важких серед них немає. Наразі інтенсивного лікування потребують 16 пацієнтів, з яких троє перебувають на штучній вентиляції легень з інтубацією, двоє – на неінвазивній штучній вентиляції легень та 8 пацієнтів – на кисневій підтримці.

Нагадаємо, у Житомирі померла жінка від коронавірусної інфекції. На Житомирщині від коронавірусної інфекції померли ще двоє людей.

 

Leave a Comment