У Житомирі працівник комунального підприємства крав деталі світлофорів

У Житомирі працівник комунального підприємства крав деталі світлофорів

 Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності.

 Упродовж вересня-жовтня до поліції надійшло понад десятка повідомлень про крадіжки окремих деталей світлофорів. Опрацювавши зібрану на місцях подій інформацію та інші відомості, розшуківці Житомирського відділу встановили причетність до демонтажу 36-річного чоловіка. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Як з’ясувалось, чоловік є працівником одного з комунальних підприємств та мав безперешкодний доступ до об’єктів.

«В усіх випадках, про які нам повідомили, з розподільчих шаф були викрадені світлофорні контролери. Ця та інші встановлені нами обставини свідчили про причетність до крадіжок достатньо обізнаної особи», – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Відтак, у першу чергу, поліцейські перевіряли нинішніх та колишніх працівників підприємства щодо можливих крадіжок, а також схильних до подібних правопорушень осіб. Так, встановили коло осіб, які мали доступ до об’єктів у період учинення крадіжок. У результаті цих та інших заходів поліцейським вдалося отримати докази причетності до злочинів 36-річного чоловіка, працівника комунального підприємства.

«Раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Про причетність його до вчинення указаних правопорушень свідчать у тому числі і записи камер відеоспостереження та інші зібрані нами докази», – додав Михайло Сорока.

За чинним законодавством за вчинені крадіжки (за ст.185 ККУ) чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.

Нагадаємо, 87 угонів з початку року: більше половини викрадених автівок  вітчизняного та радянського виробництва. За численні крадіжки з магазинів чотирьом жителям області «світить» до 12 років тюрми.

Leave a Comment