У Житомирі працює унікальний клас англійської мови, де дітей та дорослих навчає іноземець

У Житомирі вже понад два роки працює унікальний клас англійської мови «Hello everyone», де дітей та дорослих навчає іноземець. Викладання мови відбувається виключно англійською. Викладач швидко вчить учнів просто розбиратися у складній граматиці, грамотно говорити та навіть думати англійською. 

Містер Ахмед народився у Єгипті, працював викладачем англійської та перекладачем у рідному місті Каїрі, тривалий час давав приватні уроки у Данії, а також був вчителем англійської мови у Саудівській Аравії. За час роботи розробив свою власну методику, яка допомагає учням швидко отримати результат з вивчення мови.

“Я щиро радий, що за період моєї роботи у Житомирі я зустрів дуже багато людей, які хочуть вчитися. І я щасливий, що зміг допомогти їм у цьому. Дуже часто мої дорослі учні приводять навчатися своїх дітей, а буває й навпаки… Коли батьки бачать результат своїх діток, то також приходять у наш клас вчити англійську. Я називаю це сімейним “зануренням” у мову, коли навчається і тато, і мама, і дитина”, – розповідає вчитель.

Для навчання у цьому класі не потрібно купувати спеціальну літературу, бо тут навчаються без книжок. Ігри, відео, дискусії… Власне, на уроці – 90% практики. Тому учні починають швидко опановувати іноземну мову. І не потрібно хвилюватися, що вчитель не говорить українською, бо його розуміють і 5-річні діти.

“Знаєте, дехто дивується, як я викладаю українцям, якщо не говорю українською… Насправді питання дивне. Вас же не вчать літературі на уроках математики! Англійська повинна викладатися лише англійською! Тому мої учні вміють використовувати свої знання на практиці. Цього у книжках не вивчиш”, – посміхається Містер Ахмед.

Юні та дорослі учні займаються з вчителем індивідуально та у міні-групах. Це маленькі групи – до 4 студентів. Доступні ціни, зручний графік. Крім того, клас знаходиться у центрі міста.

Дізнатися деталі та записатися на заняття можна за телефоном 0966208618 або ж написати на Viber – 0635024007.

Ми у соціальних мережах:

https://www.instagram.com/english.zhytomyr/?hl=uk

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *