У Житомирі представили підрозділ тактичної поліції для реагування на «важкі випадки»

У Житомирі представили підрозділ тактичної поліції для реагування на «важкі випадки»

Крім того, “торівці” забезпечуватимуть порядок під час масових заходів.

Біля приміщення Головного управління Нацполіції в області 16 травня представили новий спецпідрозділ патрульної поліції ТОР. До його складу увійшли два десятки найбільш тренованих та фізично витривалих патрульних. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Кандидатів у ТОР відбирали з числа найвитриваліших і фізично підготовлених патрульних поліцейських із досвідом служби понад 2 роки,  які пройшли курси за канадсько-американською програмою підготовки працівників тактичних підрозділів. Поліцейські ТОРу допомагатимуть колегам у вирішенні складних конфліктів та залучатимуться до забезпечення публічного порядку під час масових заходів.

«Створення даного підрозділу уже давно планували, так як бувають ситуації коли патрульні виїжджаючи на місце події зустрічають опір з боку порушніків, який може загрожувати їхньому життю. Відтак  ТОР – це реальний тактичний підрозділ, який буде запорукою безпеки особового складу патрульної поліції та працівників інших підрозділів ГУНП у вирішенні складних конфліктних ситуацій з високим рівнем загрози», – сказав заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

До слова, патрульні спецпризначенці мають відповідне оснащення та транспортні засоби, які дозволять їм бути мобільними і швидко прибувати на місця подій, де буде необхідна їх допомога.

Leave a Comment