У Житомирі проведуть “науковий пікнік”, де розкриють таємниці фізики, хімії та біології

У Житомирі проведуть “науковий пікнік”, де розкриють таємниці фізики, хімії та біології

Участь у заході безкоштовна.

У приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету 28 жовтня відбудеться перший науковий пікнік у місті – «ScientificFun». Учасниками заходу будуть молоді та юні спеціалісти, науковці, ентузіасти, які ділитимуться своїми знаннями з природничих наук. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Проект у цьому році проходить під гаслом «Від Наукових Пікніків до Центру Науки», щоб втілити досвід Європейських країн та створити стаціонарне місце для всебічного розвитку молоді та зацікавлення наукою. На пікніках не подаватимуть теорію, а захоплюватимуть, розважатимуть, розкриватимуть таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Наука буквально усюди навколо нас. Окрім технологічно складних, частина експериментів базуватиметься на зовсім буденних предметах: м’ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен зможе з легкістю повторити експеримент вдома”, – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, студенти ЖДУ продавали смаколики, щоб зібрати кошти для військового госпіталю. Було зібрано близько 6 тис. грн.

Leave a Comment