У Житомирі провели Міжнародний фестиваль-реквієм “Майдан-fest”

У п`ятницю, 19 лютого в Житомирі відбувся Міжнародний фестиваль-реквієм “Майдан-fest”, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності.

Вечір пам’яті відкрили учасники танцювального ансамблю, які хореографічною композицією відтворили події дворічної давнини.

За полеглих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО прочитали поминальну молитву  священики Свято-Михайлівського кафедрального собору.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Ініціаторами заходу виступили комісія Громадської ради при Житомирській ОДА з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики та управління сім’ї, молоді та спорту ОДА, а також заслужені артисти України Ярослав і Валентина Теплі.

Голова Житомирської обласної ради  Анжеліка Лабунська зазначила, що облрада намагається допомагати родинам загиблих бійців та учасникам АТО.

«Ми підтримуємо їх фінансово, надаємо юридичну допомогу, шукаємо кошти для того, щоб придбати путівки для реабілітації воїнів АТО. Співпрацюємо з нашою волонтерською організацією «Схід» і закуповуємо все, що необхідно для військових», – прокоментувала Лабунська.

????????????????????????????????????

Фото: Прес-служба Житомирської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *