У Житомирі пройшов благодійний вечір «Передай добро по колу»

У Житомирі відбувся благодійний вечір «Передай добро по колу», ініційований благодійним фондом «Надія Є» та приурочений його десятиріччю. Його мета – допомогти дітям і дітям-сиротам розкрити свій творчий потенціал.

За 10 років фонд реалізував чимало знаних мистецьких проектів: обласний та Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!», культурно-просвітницькі проекти «Крок до мрії» та «Творчі-незламним», літературно-мистецький конкурс на здобуття премії Олени Пчілки, а також захід «Живий мандруючий музей» та тематичний концерт «Геній тендітної незламності – Леся Українка».

«Ми розпочинали свою роботу у складний період – в 2013 році, коли в країні було важко. Так і з’явилася оптимістична назва фонду – «Надія Є». Надія є для всіх дітей і дорослих України. Ми виховали дуже гарне та патріотичне покоління українців», – сказала голова фонду Надія Юшкевич.

На заході були вручені подяки та нагороди постійним друзям фонду – меценатам і благодійникам. Випускники влаштували урочистий концерт, а наприкінці, діти, батьки яких загинули на війні, та діти, що постраждали від війни, отримали подарунки від організації та її спонсорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *