У Житомирі приберуть майже 1,5 га стихійного сміттєзвалища у центрі міста

Комунальне підприємство «КАТП-0628» Житомирської міської ради планує прибрати майже 1,5 га стихійного сміттєзвалища у центрі міста. Оскільки самотужки не впораються, залучать субпідрядника. Оголошення про проведення тендеру на визначення «помічника» оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Йдеться про стихійне сміттєзвалище за Подільською церквою на вулицях Млинова, Басейна та Шолом-Алейхема. Як зазначають на підприємстві, побутові відходи там викидає населення вже понад 10 років.

Субпідряднику, якого залучатимуть для допомоги КАТП, планують заплатити 375 тис. грн. Таку суму комунальники обґрунтовують тим, що до місця захаращення відсутній нормальний під’їзд. А отже, виконкавцям послуг доведеться самотужки прокладати тимчасову дорогу. Смітник знаходиться на схилі. Шар відходів у деяких місцяє сягає 3,5 метри у висоту.

Нагадаємо, що комунальники витратили майже 170 тис. грн на прибирання стихійного сміттєзвалища. Житомирянам, які постраждали від рашистських бомбардувань, дозволили не платити за вивезення сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *