У Житомирі розпочали чіпувати собак: вже 30 безпритульних псів «пронумеровані»

У Житомирі розпочали чіпувати собак: вже 30 безпритульних псів «пронумеровані»

Загалом вже придбали 2,5 тис. мікрочіпів.

З жовтня у Житомирі розпочали реалізація проекту бюджету участі «Зменшення кількості безпритульних собак у місті», суть якого полягає в безкоштовній ідентифікації методом чіпування безпритульних та домашніх собак. На сьогоднішній день у Житомирському центрі захисту тварин вже чіпували 30 безпритульних та 4 власницькі собаки. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Основна мета проекту – регулювання чисельності безпритульних тварин та системи обліку домашніх тварин у Житомирі. Для його реалізації з міського бюджету було виділено 503 тис. грн. З них, завдяки зменшенню кількості мікрочіпів та проведенню закупівлі через систему ProZorro, було витрачено 182 тис. 500 грн на придбання 2,5 тис. мікрочіпів. Станом на 23

жовтня ідентифіковано методом чіпування 30 безпритульних та 4 власницькі собаки», – йдеться у повідомленні.

До слова, електронна ідентифікація тварин (чіпування) – підшкірна імплантація мікрочіпу ( стерильна капсула з біоумісного скла розміром з рисове зерно), який несе в собі унікальний 15-значний номер з усією необхідною інформацією про тварину та її власника.

Нагадаємо, стало відомо, скільки у Житомирі витратять цьогоріч на чіпування собак.  Найлюдяніші собаки – на вулицях Житомира,  яких «Вголос.zt» зустрів на вулицях міста.

Leave a Comment